ПОСУГИ ДЛЯ ПАЦІЄНТА

  • Догляд і підтримка людей, які живуть з ВІЛ:● формування прихильності до лікування;● правильне розуміння особливостей діагнозу;● режими сну, прийому їжі та лікування;● відвідування лікаря і аналізи;● репродуктивне здоров’я;● розкриття статусу близьким та залучення партнерів до послуг консультування і тестування на ВІЛ

  • Консультування із зменшення шкоди речовин, що призводять до стану зміненої свідомості дляспоживачів не- та ін’єкційних наркотиків.

  • Консультування сімей з дітьми, які живуть з ВІЛ.

  • Консультування щодо зменшення ризиківінфікування ВІЛ для:● чоловіків, які мають секс з чоловіками;● робітників/іць комерційного сексу;● статевих партнерів людей, які живуть з ВІЛ;● людей, які надають перевагу хімсексу - статевому акту під дією речовин, що змінюють стан свідомості.

  • ● Скринінг здоров’я партнерів та близького оточення:● виявлення ризиків захворювання на туберкульоз;● виявлення ризиків інфікування ВІЛ та ін. ІПСШ;● перевірка наявності антитіл до ВІЛ, сифіліс та вірусних гепатитів.

  • Консультування щодо профілактики, діагностики та лікування туберкульозу, вірусних гепатитів, ВІЛ-інфекції та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.

Для отримання послуг зверніться до свого лікаря-інфекціоніста, профільного закладу охорони здоров'яабо свого сімейного лікаря.
Мапи з розташуванням та адресами закладівохорони здоров'я Києва наведено нижче:

Також ви можете залишити онлайн заявку для отримання послуг.
Вам перетелефонує соціальний працівник для уточнення даних та зручних дати і часу для візиту в медичний заклад

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration