ПРОГРАМИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ЗНАНЬ

Кожен, хто перестає вчитися, старіє, – не важливо, в 20 або 80 років, – а будь-який інший, хто продовжує вчитися, залишається молодим. Найважливіше в житті – це зберегти мозок молодим.

 Генрі Форд

Illustration
  • Організація заходів, періодичність, вартість.

    Вартість.Участь медичних працівників Київського регіону в інформаційно-освітніх заходах забезпечується на безоплатній основі.Організатор покриває витрати на оренду приміщення для проведення заходу, підготовку програми, участь тренерів/викладачів, інші адміністративно-організаційні питання, харчування учасників тренінгу. Проживання, проїзд та ін. витрати не компенсуються і забезпечуються учасниками самостійно.
    Періодичність.Частота та періодичність проведення освітніх заходів регулюється вимогами грантодавця, що фінансує заходи або в інших випадках згідно запитів замовника.
    Організація заходів.БО "100 відсотків життя. Київський регіон" бере на себе зобов'язання з якісної організації та контролю за проведенням заходів, оцінювання якості знань, зворотного зв'язку щодо якості заходів та їх наповнення, тощо.Організація заходів покладається безпосередньо на фахівців організації або залучених надавачів логістичних послуг та/або агенцій з організації заходів.
    Місце проведення.Для проведення заходів обираються тренінгові центри, лекторії або інші заклади обладнані відповідно потребам:● кількість посадкових місць та площа приміщення відповідає кількості учасників заходу;● вільний доступ до санітарних кімнат;● наявність питної води;● якісна вентиляція приміщення;● наявність проєктного обладнання.

  • Оцінювання знань

    ● Система комплексного оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок забезпечує об'єктивність оцінки та виконує функції контролю та мотивації працівників сфери охорони здоров'я, які приймають участь в освітніх заходах БПР БО «100 відсотків життя. Київський регіон», що надає можливість досягнення більш якісного засвоєння знань. ● Нарахування балів БПР фахівців охорони здоров'я здійснюється, відповідно до критеріїв, визначеним Наказом МОЗ No446 від 22.02.2019 р. (зі змінами, внесеними Наказом МОЗ No74 від 19.01.2021 р.). ● Оцінювання рівня набутих знань та навичок під час навчання на заходах БПР здійснюється відповідальною особою за проведення заходу БПР та тренерами, що приймають участь у заході з доповідями, лекціями, навчальними тренінгами. ● Для дистанційної форми навчання теоретичного та практичного формату використовується тестовий формат оцінювання. Визначення рівня теоретичної підготовки учасника заходу БПР проводиться за рейтинговою системою шляхом комп'ютерного контролю рівня знань, а саме відповіді на запитання тесту. ● Безпосередньо після проведення заходу БПР учасники отримують тест або посилання для проходження тестування.● З метою оцінювання знань та оволодіння практичними навичками працівників сфери охорони здоров'я, набутих під час проведення тренінгу з оволодіння практичними навичками та/або майстер-класу оцінюються безпосередньо викладачем тренінгу/майстер-класу, в обов'язковій присутності відповідальної особи за проведення заходу БПР.

  • Нарахування балів за участь у заході

    ● Умовою для нарахування балів за участь у заході БПР з оволодіння теоретичними знаннями є щонайменше 70% правильних відповідей на тестові запитання. ● Умовою для нарахування балів за участь в тренінгу/майстер-класу з оволодіння практичними навичками є щонайменше 70% правильних відповідей на тестові запитання та виконання практичних завдань з використанням симуляторів або манекенів, якщо такі передбачались за змістом заходу. ● Якщо учасника допущено до нарахування балів за участь у заході БПР, він отримує Сертифікат про нарахування балів у паперовій (після закінчення заходу) або електронній формі (шляхом надсилання на електронну адресу, вказану при реєстрації впродовж наступних 20 днів).

Інформаційно-освітні заходи для медичних працівників Київського регіонужовтень 2023 - березень 2024

  • Тренінг для медичних працівників з питань зниження стигми та дискримінації до людей, які живуть з ВІЛ /представників груп найвищого ризику інфікування.

    ...інформація оновлюється...

  • Запобігання професійному вигоранню під час роботи

    Дати проведення та кількість учасників:● жовтень 2023 - 150 осіб;● грудень 2023 - 50 осіб;● 08.02.2024 - 15 осіб.
    Тренінг проводять:● Нонна Телюх – спеціаліст I категорії, магістр практичної психології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, резидент, психолог Dialog hub Фонду Олени Пінчук. Інна Івженко – доктор філософії, доцент, доцент кафедри соціальної освіти та соціальної роботи ННІ молодіжної та сімейної політики і соціальної роботи Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, віце-президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії, супервізор Міжнародної федерації арт-терапії та розвитку особистості, організатор та ведуча програм по арт-терапії.
    Сесії тренінгу:● Вступна. Ознайомлення з феноменом емоційного вигоряння і його проявами в діяльності медичного працівника;● Оволодіння методами самодіагностики;● Оволодіння способами психічної саморегуляції, відновлення їх внутрішніх ресурсів, усвідомлення своїх проблем і способів їх подолання;● Пошук можливостей, індивідуальних мотиваторів і заходів в роботі для зниження емоційної напруги, створення комфортного робочого середовища;● Заключна. Підбиття підсумків роботи. Проведення вихідного анкетування учасників.

  • Тренінг для медичних працівників з питань використання швидких тестів з діагностики ВІЛ та гепатиту С

    Дати проведення та кількість учасників:● жовтень 2023 - 150 осіб;● грудень 2023 - 50 осіб;● 31.01.2024 - 18 осіб.
    Тренінг проводять:● Ірина Раус – лікар вищої категорії, дитячий лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук● Андрій Білець – лікар-інфекціоніст відділу управління та протидії ВІЛ-інфекції ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»)● Кирило Тулін – менеджер проєктної діяльності БО «100 відсотків життя. Київський регіон», асистент кафедри педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка, асистент тренера.

    Сесії тренінгу:● Вступна. Презентація мети та завдань тренінгу. Знайомство учасників тренінгу, визначення очікувань. Обговорення правил роботи в групі;● ВІЛ/СНІД: історія відкриття, життєвий цикл ВІЛ та гепатитів В,С. Шляхи інфікування ВІЛ, гепатит та методи профілактики інфікування;● Особистий та професійний ризик інфікування ВІЛ.Профілактика статевого шляху передачі ВІЛ та гепатитів;● Алгоритм до-тестового і після-тестового консультування. Відпрацювання навичок до-тестового і після-тестового консультування;● Нормативно-правові акти щодо питань організації надання послуг тестування на ВІЛ на гепатити В,С.● Методологія проведення тестування на ВІЛ та гепатити з використанням швидких тестів та ведення медичної документації.● Відпрацювання навичок проведення експрес-тестування на ВІЛ та гепатити за методологією одного проколу.● Заключна. Підбиття підсумків роботи. Проведення вихідного анкетування учасників..

  • Тренінг для медичних працівників з питань ко-інфекції та індексного тестування

    ...інформація оновлюється...

  • Загальна інформація про ВІЛ-інфекцію для медсестер

    ...інформація оновлюється...

Анонімна оцінка заходів

  • Поділись своїми емоціями, якщо ти в захваті від участі в заході/ах

  • Вислови своє незадоволення, якщо тебе бентежить зміст заходів або якість проведення

  • Порадь, що нам змінити або покращити аби наша робота була бездоганною

Не турбуйся! Твій відгук залишиться анонімним, тому сміливо розкривай свої емоції.

Illustration

Дата проведення*

Залиш свої контактні дані та ім'я, якщо є потреба зворотнього зв'язку від керівництва організації. Це поле є необов'язковим для заповнення.
Обери відмітку від 0 до 10, де 0 - це дуже не задоволений, а 10 - все було неперевершено.
Обери відмітку від 0 до 10, де 0 - це дуже не задоволений, а 10 - все було неперевершено.
Обери відмітку від 0 до 10, де 0 - це дуже не задоволений, а 10 - все було неперевершено.
Обери відмітку від 0 до 10, де 0 - це дуже не задоволений, а 10 - все було неперевершено.

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.