• Фахівець з моніторингу і оцінки

  БО «100 відсотків життя. Київський регіон» оголошує конкурс на посаду «Фахівець з моніторингу та оцінки».
  Основні обов’язки:● Ведення електронної бази даних клієнтів;● Своєчасне оновлення інформації про клієнтів та надані послуги в базі даних;● Моніторинг ведення первинної звітної документації;● Розробка показників успішності виконання проектної діяльності (індикаторів) та технічних завдань для соціальних працівників;● Проведення моніторингових та менторських візитів до осередків надання соціальних послуг у м. Київ та Київській області;● Розробка, впровадження та підтримка системи програмного моніторингу організації;● Розробка та вдосконалення звітної та статистичної документації з моніторингу та оцінки.
  Основні вимоги:● Вища освіта. Освіта у галузі соціології чи соціальної роботи є перевагою;● Досвід роботи у галузі моніторингу та оцінки та/або здійснення програмного моніторингу;● Досвід роботи у ВІЛ-сервісних неурядових організаціях/благодійних фондах є перевагою;● Вільне володіння письмовою та усною українською мовою;● Досвід роботи з базою Case++ є перевагою;● Досвід роботи з офісною технікою, знання персонального комп’ютера (Internet, офісний пакет Microsoft Office, досвідчений рівень володіння Excel).
  Особисті якості:● толерантне ставлення до представників будь-яких осіб, не залежно від діагнозу, віросповідання, політичних вподобань, приналежності до раси або національності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, тощо;
  ● високий рівень відповідальності;
  ● вміння планувати та виконувати заплановане вчасно;
  ● дисциплінованість.

  Для участі у конкурсі потрібно заповнити форму та завантажити резюме, нижче на цій сторінці.
  Відбір кандидата:буде здійснюватись в два етапи: 1й – відбір надісланих резюме, 2й – співбесіди з відібраними за резюме кандидатами.
  Організація залишає за собою право зв’язуватись лише з тими кандидатами на вакансію, які відповідають вимогам оголошеної вакансії. Організація залишає за собою право перевірки чи отримання рекомендацій, яка може здійснюватися через поточних і попередніх роботодавців кандидата.

 • Соціальний працівник (напрям Догляду і підтримки ЛЖВ), м. Київ

  ● толерантне ставлення до представників будь-яких осіб, не залежно від діагнозу, віросповідання, політичних вподобань, приналежності до раси або національності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, тощо;● високий рівень відповідальності;● вміння планувати та виконувати заплановане вчасно;● дисциплінованість.

 • Соціальний працівник (напрям Догляду і підтримки ЛЖВ), Обласний центр СНІДу, м. Київ

  ● толерантне ставлення до представників будь-яких осіб, не залежно від діагнозу, віросповідання, політичних вподобань, приналежності до раси або національності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, тощо;● високий рівень відповідальності;● вміння планувати та виконувати заплановане вчасно;● дисциплінованість.

 • Соціальний працівник (напрям по роботі з соловіками, якфі мають секс з чоловіками)

  ● Складене лише українською мовою● В файлі MS Word або PDF● Містить дату народження● ПІБ написано повністю, згідно паспорту● Вказані особисті контакти: номер телефону та e-mail● Зазначено досвід роботи● Зазначено дані про освіту

 • Тренер тренінгу «Надання першої домедичної допомоги в умовах війни"

  Благодійна організація «100 відсотків життя. Київський регіон» оголошує конкурс на посаду Тренер тренінгу «Надання першої домедичної допомоги в умовах війни"ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ:Проведення 1-денного тренінгу "Надання першої домедичної допомоги в умовах війни". Розробка програми тренінгу та подання звітності;ОСНОВНІ ВИМОГИ:досвід роботи тренером та фасилітатором не менше 2 років;Освіта у галузі психології, соціальної роботи, медицини, або інших дотичних галузях (в т.ч. військо-медична освіта);Сертифікація та досвід проведення тренінгів "Надання першої домедичної допомоги";впевнений користувач Windows, Internet, MS Office (WORD, EXCEL).ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:толерантне ставлення до представників будь-яких осіб, не залежно від діагнозу, віросповідання, політичних вподобань, приналежності до раси або національності, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, тощо;високий рівень відповідальності;вміння планувати та виконувати заплановане вчасно;дисциплінованість.

Вимоги до резюме.

Зауважте! Резюме, що не відповідають зазначеним нижче умовам будуть відхилені конкурсною комісією.

 • icon

  Складене лише українською

 • icon

  Файл MS Word або PDF

 • Містить дату народження

 • ПІБ написано згідно паспорту

 • Вказано номер телефону та email

 • icon

  Зазначено досвід роботи

 • Містить дані про освіту

Подати резюме.

Складіть або відредагуйте своє резюме згідно зазначених умов, заповніть форму і прикріпіть відповідний файл.

Обрайти файл

Резюме успішно подане.

Після розгляду резюме Вам зателефонує відповідальний фахівець для уточнення деталей і запрошення на очну співбесіду.

Can't send form.

Please try again later.