Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Про нас

 • Часопис

  Наша історія бере свій початок в 2001 році зі сформованої ініціативної групи людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ). Профілактичні програми та методи лікування на той час не були такими прогресивними як сьогодні, тому небайдужі Кияни з діагнозом "ВІЛ-інфекція" зібрались разом, щоб допомагати іншим ЛЖВ навчитись жити з цим захворюванням, формувати навколо себе атмосферу вільну від стигми, боротися з дискримінацією та моніторити західні механізми роботи з ЛЖВ, для впровадження їх на теренах нашої держави.
  Вже за 2 роки була офіційно зареєстрована благодійна організація, яка поставила за мету допомагати всім ЛЖВ - "Київське міське відділення Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ". З роками колектив збільшувався, організація отримувала все більше фінансування, що допомогло вийти на більш професійний рівень, успішно впровадити безліч програм та проєктів, вийти на обласний масштаб та запровадити нові напрями діяльності. Так згодом вже організацію не можна було назвати ВІЛ-сервісною і було прийняте рішення кардинально змінити концепцію. З 2016 року організація отримала назву "БО 100 відсотків життя. Київський регіон".
  Відтепер працівниками організації могли стати не лише ЛЖВ, а всі хто відповідав критеріям відбору на вакантну посаду. Напрями діяльності охопили сфери профілактики, лікування та діагностики соціально небезпечних захворювань (ВІЛ-інфекція, туберкульоз, вірусні гепатити, інші ІПСШ та СOVID-19), догляд і підтримку ЛЖВ, які опинились в складних життєвих обставинах, паліативний догляд невиліковно хворих ЛЖВ, програми підтримки ВІЛ-позитивних жінок, проєкт підтримки ВІЛ-позитивних дітей до 18 років.
  Завдяки інноваційним програмам іноземних партнерів вдалось успішно реалізувати низку досліджень, що лягли підгрунтям для покращення медичних та соціальних послуг в регіоні, а також інформаційних кампаній з метою профілактики соціально небезпечних захворювань. Не буде зайвим зазначити новий напрям діяльності - просвітництво. Так за 5 років завдяки проведеним понад 600 тренінгами на 10 тем медико-соціального та соціокультурного спрямування, свої навички покращили та здобули нові знання понад 5 000 медиків регіону, сотні поліцейських, студентів місцевих вишів та пересічних клієнтів організації.

 • Мета і цінності

  МЕТА: БОРОТЬБА ЗА ЖИТТЯ!
  ЦІННОСТІ: ЖИТТЯ, ЧЕСНІСТЬ, ВПЕРТІСТЬ, КРЕАТИВНІСТЬ

 • Основні завдання

  ✔️Сприяння місцевим, регіональним, загальнодержавним та міжнародним програмам, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища людей з хронічними захворюваннями.✔️Сприяння захисту соціальних, особистих та інших прав і законних інтересів громадян.✔️Сприяння розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм, надання допомоги вченим в цілому та у галузях, пов’язаних з профілактикою, лікуванням і реабілітацією пацієнтів.✔️Надання допомоги в розвитку інформаційної інфраструктури, видавничої справи та ЗМІ в цілому та спрямованих на інформування населення стосовно проблеми захворювань та профілактики ВІЛ/СНІД, інших захворювань та залежностей.✔️Сприяння розвитку охорони здоров’я, пропагування здорового способу життя, участь у наданні медичної допомоги пацієнтам, здійснення соціального догляду за такими особами, надання соціальної підтримки та піклування.✔️Сприяння розвитку в суспільстві толерантного ставлення до всіх верств населення незалежно від віку, статі, національності, вподобань, сексуальної орієнтації, діагнозу, тощо.

 • Корпоративні цінності

  ЛІДЕРСТВО В ГАЛУЗІ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМБО “100 відсотків життя. Київський регіон” є найпотужнішою та найбільшою організацією, що надає послуги пацієнтам у місті Києві та Київській області. Це накладає на організацію та співробітників високу відповідальність та привертає увагу з боку партнерів, ЗМІ, громади. Важливим для організації є постійне підтвердження цього поважного статусу, через якість наданих послуг, професійний рівень співробітників та увагу до свого іміджу. Негативно сприймається поверхневість в роботі, публічна критика організації та дії, що псують імідж БО “100 відсотків життя. Київський регіон”.
  РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ СПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІЗАЦІЇДосвідчена команда є найціннішим та найважливішим ресурсом організації. Тому БО “100 відсотків життя. Київський регіон” усіляко підтримує і сприяє особистісному та професійному розвитку наших співробітників. Ми схвалюємо паралельне з роботою отримання вищої освіти, особливо в галузі соціальної роботи, правознавства та психології. Відвідування професійних тренінгів враховується як оплачувані робочі дні. В той же час організація постійно проводить навчальні заходи для співробітників, в тому числі і в не робочий час.
  ПОВАГА ДО ОСОБИСТІСНОГО ПРОСТОРУ І ЧАСУ СПІВРОБІТНИКІВ ТА ОРГАНІЗАЦІЇЇБО “100 відсотків життя. Київський регіон” функціонує за визначеним заздалегідь графіком робочих днів і годин, порушення якого є негативним явищем. Профіль організації передбачає діяльність в позаробочий час, проте такі ситуації є виключенням з правил. Співробітники з повагою ставляться до робочого часу та простору інших – без нагальної причини не турбують одне одного в неробочий час та повідомляють заздалегідь колег і клієнтів про зміни в графіку роботи або відсутність на робочому місці.
  ВЗАЄМОДОПОМОГА СПІВРОБІТНИКІВ ОРГАНІЗАЦІЇПопри наявні визначені посадові обов’язки кожного фахівця організації, за потреби співробітники допомагають одне одному та можуть виконувати функції не передбачені їхніми посадовими обов’язками.
  ІНДИВІДУАЛЬНЕ СУМЛІННЯКерівництво організації довіряє своїм співробітникам та покладає на них функції з індивідуального планування своєї діяльності та робочого навантаження. Враховуючи це, співробітник бере на себе відповідальність за виконання поставлених завдань та усвідомлює, що результат його праці є частиною успіху усього колективу.
  ГОТОВНІСТЬ ДО ВИРІШЕННЯ СКЛАДНИХ ЗАВДАНЬВраховуючи значний досвід БО “100 відсотків життя. Київський регіон” в різних аспектах захисту та представництва прав ЛЖВ, потужний організаційний та кадровий ресурс, організація бере на себе відповідальність за вирішення складних завдань. БО “100 відсотків життя. Київський регіон” не боїться проблем, а вирішує їх.
  СОЦІАЛЬНИЙ ЛІФТ ТА РОЗВИТОК КЛІЄНТІВБО “100 відсотків життя. Київський регіон” не обмежується наданням благодійної допомоги та послуг, а сприяє поступовій ре-соціалізації та розвитку наших клієнтів, які схильні до асоціальної поведінки. Ми надаємо додаткові можливості та необхідну допомогу клієнтам, які стали на шлях розвитку. БО “100 відсотків життя. Київський регіон” виступає в ролі кар’єрного трампліну для клієнтів, які мають мотивацію працювати в соціальній сфері та здобувають відповідну освіту.

Напрями діяльності

 • icon

  Профілактика соціально небезпечних захворювань (ВІЛ-інфекція, туберкульоз, вірусні гепатити, COVID-19)

 • icon

  Соціальний супровід людей з хронічними інфекційними захворюваннями

 • icon

  Гуманітарна допомога особам у складних життєвих обставинах

 • icon

  Сприяння/організація забезпечення ЗСУ необхідними товарно-матеріальними цінностями

 • icon

  Адвокація впровадження соціальних та/або медичних послуг за рахунок коштів місцевих бюджетів

 • icon

  Просвітництво: тренінги для медиків, правоохоронців, представників місцевої влади

 • icon

  Видавництво інформаційно-освітніх матеріалів, інформаційні кампанії, публічні заходи

 • icon

  Розвиток спроможності спільнот з метою ефективної відповіді на поширення епідемій

 • icon

  Дослідницька діяльність: доступності і якості соціальних та/або медичних послуг, індексу стигми в суспільстві

 • icon

  Захист екології та збереження природних ресурсів, сприяння розбудові зруйнованих міст під час агресії рф проти України

За 20 років діяльності

Надано благодійну допомогу особам у складних життєвих обставинах у вигляді соціального супроводу, юридичної допомоги, психологічної підтримки, продуктових наборів, засобів особистої гігієни, товарів не/медичного призначення, діагностики, транспортування та лікування

20 000+ осіб

Загальна кількість отримувачів послуг за понад 20 років діяльності

200 000 000 грн

Загальна сума витрачених коштів на забезпечення клієнтів організації відповідними послугами згідно потреб