Тест на ВІЛ
Тест на сифіліс
Тест на гепатити
Перевірка тиску
Скринінг на туберкульоз
Презервативи
Лубриканти

ОРГАНІЗАТОР:БО "100 відсотків життя. Київський регіон"

ЄДРПОУ: 34618692

Всі витрати на організацію, забезпечення відповідними товарно-матеріальними цінностями та оплату роботи фахівців забезпечуються в рамках впровадження організацією проєктів і програм з подолання епідемії ВІЛ за сприяння 100%LIFE, PACT inc., Альянсу громадського здоров'я, ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗУ" та фінансової підтримки Global Fund і Агентства США з міжнародного розвитку - USAID.

Illustration
Illustration
Illustration

Підтримка містаОрганізація запроваджує дану активність на виконання статутних зобов'язань і завдань впроваджуваних проєктів, а також в рамках Світової ініціативи Fast track Cities, до якої Київ долучився в 2016 році, коли очільник столиці Віталій Кличко підписав Паризьку декларацію.
ДЕТАЛЬНО

Як це виглядає?

Організація облаштовує пункт надання послуг в мобільному наметі або на відкритому просторі / в приміщенні.Комплектування локації (варіюється): намет, стіл, 2 стільці, промо-стійка, 3 банери 160*60 см, роздаткові матеріали.

Illustration
Illustration
Illustration

Що відбувається?

Соціальні працівники консультують всіх охочих щодо правил безпеки сексуальної поведінки та профілактики соціально небезпечних захворювань.
Також кожен має можливість перевіритись на ВІЛ, сифіліс та вірусні гепатити за допомогою швидких тестів.
Всі консультанти є сертифікованими фахівцями та мають відповідні навики мотиваційного та кризового консультування.

Чому це важливо?

ВІЛ не видимий зовні. Здорова на вигляд людина може жити з вірусом навіть не здогадуючись про це. Проте саме в цей час вірус стрімко вражає імунітет, що згодом може призвести до ускладнень та виникнення небезпечних супутніх захворювань.
В Україні переважає статевий шлях інфікування ВІЛ серед гетеросексуальних пар. Тому на сьогодні це не захворювання маргіналізованих груп населення.
30% з числа всіх ВІЛ-інфікованих осіб в Україні - це чоловіки 35-45 річного віку.
Неконтрольоване поширення епідемії ВІЛ-інфекції може спричинити спалах захворюваності на туберкульоз, вірусні гепатити та інші хронічні захворювання. Для стримання поширення захворювань необхідні постійні заходи профілактики та поширення відповідної інформації серед населення.
Людина яка вчасно дізналась, що живе з ВІЛ та розпочала прийом спеціальних ліків (препараті антиретровіурсної терапії), захищає себе від супутніх захворювань, зберігає здоров'я в належному стані і проживає довге і щасливе життя.

BONUS

Патріотичні презервативи "Натяги окупанта" та інтимний гель-лубрикант на водній основі кожному в подарунок!
Також кожен отримує друковані інформаційно-освітні матеріали щодо безпеки статевої поведінки та профілактики соціально небезпечних захворювань з акцентом на інфекції, що передаються статевим шляхом.

Illustration

Контакти відповідальної особи HealthPoint

Приклади локацій

Дата

Успішно!

В найкоротший термін з вами зв'яжеться наш фахівець для уточнення деталей.

Can't send form.

Please try again later.